SOUTĚŽ

o nejzajímavější model pro jaro/léto 2016Vyhlašovatel soutěže: www.salicb.cz 


Partneři soutěže:


Buďte kreativní a originální, vytvořte si svůj vlastní model, přihlaste se do soutěže a můžete vyhrát zajímavé ceny až do výše 10 000!

 

Termín soutěže

Přijímání soutěžních modelů: 15. březen – 30. srpen 2016


 Přihlášení do soutěže

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo si sám navrhne a ušije vlastní model. Model nafotí alespoň 3x z více stran a fotografie zašle poštou na adresu: Centrum tvořivosti Sali, Plachého 22, České Budějovice, PSČ 370 01 nebo e-mailem na www.salicb.cz do uzávěrky soutěže tj. do 30.8.2016.


Kategorie soutěže a ceny

1) Kategorie „Šití jako hobby”

Tato kategorie je určena pro všechny, kteří mají šití jako svého koníčka, chtějí se v něm ještě více zdokonalit, pobavit a třeba i vyhrát zajímavou cenu. Pro zájemce, kteří si nejsou jisti, že si mohou sami vytvořit vlastní model, jsou na www.salicb.cz připraveny speciální kurzy „Buďte kreativní a originální“ zaměřené právě na tuto soutěž. V této kategorii mohou být přihlášené i jednoduché modely, záleží především na nápadu a celkovém dojmu.

V kategorii „Šití jako hobby” můžete získat tyto ceny:

1. cena ve výši 10 000.- Kč – zahrnuje poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup šicího stroje nebo overlocku, poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup látek na www.modnilatky.cz, poukaz v hodnotě 2.000 Kč na kurz šití dle vlastního výběru, poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup módních střihů Burda na www.burda-strihy.cz a poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup zboží KOH-I-NOOR.

2) Kategorie „Profesionálové”

Tato kategorie je určena pro profesionály, kteří se oděvní tvorbou živí. Zde se očekává již určitá profesionalita, složitější zpracování materiálů i zajímavá technologická řešení. Ale i v této kategorii bude rozhodujícím ukazatelem k vítězství originalita a zajímavost.

V kategorii „Profesionálové” můžete získat tyto ceny:

1. cena ve výši 10 000.- Kč – zahrnuje poukaz v hodnotě 3.000 Kč na nákup šicího stroje nebo overlocku, poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup látek na www.modnilatky.cz, poukaz v hodnotě 2.000 Kč na kurz šití dle vlastního výběru, poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup módních střihů Burda na www.burda-strihy.cz a poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup zboží KOH-I-NOOR.


Podmínky soutěže

Fotografie soutěžních modelů budou průběžně prezentovány na stránkách www.salicb.cz. Uzávěrka zasílání fotografii modelů do soutěže bude k 30.8.2016. Do 5 dní po uzávěrce budou vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií soutěže a to jak na internetových stránkách vyhlašovatele soutěže www.salicb.cz, tak i jeho reklamních partnerů www.modnilatky.czKOH-I-NOOR Waldeswww.burda-strihy.cz a aravocb.cz.

Vítězům soutěže v jednotlivých kategorii bude zasláno písemné vyrozumění o vítězství v soutěži i s Dárkovým poukazem a přesným popisem, jak dárkové poukazy uplatnit. V rámci soutěže budou zaslané osobní údaje považovány za důvěrné a budou se používat pouze ve spojitosti se soutěží o „Nejzajímavější model pro rok 2016″. Na výhru není právní nárok.

V každé kategorii bude vybrán jeden vítězný model odbornou porotou ve složení:

  • Petr Bohumínský: Generální ředitel KOH-I-NOOR
  • Kateřina Lipavská: Miliimport střihy Burda
  • Libuše Sabáčková: Prior Česká Republika
  • Tereza Sabáčková: Módní návrhářka